Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Otkrivamo lokaciju budućeg hotela Sulejmana Al-Shiddija: Investicija od 150 miliona KM na 30.000 kvadrata
  • NOVE AVIOLINIJE: Više od 11 miliona KM za tri bh. aerodroma 
  • Đokić: U narednih pet godina investicije od šest milijardi KM
  • Nastavlja se izgradnja reciklažnog centra u Širokom Brijegu
  • Usvojen Prijedlog za otvaranje postupka vanredne uprave u Novoj Željezari Zenica, imenovan vanredni upravnik
  • Gotovo je – Kraš pada u ruke Pivca i srpskog tajkuna, evo koliko plaćaju
  • Stroža pravila, neslavniji rezultat: 80 posto cigareta iz ilegalnih izvora
  • Po treći put poništena ekološka dozvola za rudnik Bistrica kod Prijedora
  • Aerodrom Mostar zvanično ide pod koncesiju američkoj firmi
  • Cijene nafte u padu: Tržište izbrisalo ratnu premiju
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Kompanije»Penny želi dati šansu što većem broju bh. firmi
Kompanije

Penny želi dati šansu što većem broju bh. firmi

BiznisInfoBy BiznisInfo16/09/2020Updated:17/09/2020Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

U sjedištu kompanije Penny plus d.o.o. u Vogošći održan je sastanak na kojem su predsjednik Privredne komore FBiH Mirsad Jašarspahić i direktor kompanije Penny plus Almedin Kadrić, sa saradnicima, razgovarali o uključivanju što je moguće više domaćih proizvodih kompanija u dobavljačke lance prodajnih centara Penny plus.

Značaj domaćih resursa i domaće proizvodnje je iznimno velik, a to se moglo vidjeti i u vrijeme krize kada je došlo do zatvaranja granica, kada je otežan ili onemogućen transport ili kada je zbog različitih interesa država, zabranjen izvoz proizvoda od strateškog značaja.

Kupovinom domaćih proizvoda razvijamo domaću ekonomiju, osiguravamo opstanak i otvaranje radnih mjesta i na taj način se pruža prilika mladima da ostanu u BiH i razvijaju i grade svoju državu.

Penny plus je domaća kompanija sa najraznovrsnijom ponudom, koja ima četiri prodajna centra za prodaju visokokvalitetnih građevinskih materijala i pet Penny marketa za prodaju prehrambenih artikala i roba široke potrošnje, kao i više od 400 radnika. Penny plus je kompanija koja od svog osnivanja radi na jačanju domaćih dobavljača.

Značajan dio proizvodnog asortimana u trgovačkim centrima je bh. porijekla, čija prodaja prati savremene trendove uključujući i on-line prodaju.

Promocija domaće privrede i angažiranje svih raspoloživih resursa na razvoju bh. ekonomije, predstavlja osnovni strateški pravac Privredne komora FBiH kao asocijacije privrednih subjekata.

Svjesni značaja domaćih proizvođača i snage prodajnih centara, Privredna komora FBiH i Penny plus su dogovorili da se pokrene aktivnost povezivanja bh. proizvodnih kompanija, koje nude kvalitetne i konkurentne proizvode u oblasti „sve za kuću” metalske, hemijske, elektro i građevinske industrije sa prodajnim centrima Penny plus.

Google Dodajte BiznisInfo.ba među omiljene izvore na Googleu

Obzirom na zahtjeve tržišta, proizvodi će morati zadovoljiti neophodne standarde i imati potreban kvalitet, a proizvođačima se pruža prilika da svoje proizvode plasiraju mnogobrojnim kupcima u Penny plus prodajnim centrima.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Penny plus
NAJNOVIJE

Otkrivamo lokaciju budućeg hotela Sulejmana Al-Shiddija: Investicija od 150 miliona KM na 30.000 kvadrata

19/06/2026

NOVE AVIOLINIJE: Više od 11 miliona KM za tri bh. aerodroma 

19/06/2026

Đokić: U narednih pet godina investicije od šest milijardi KM

19/06/2026

Nastavlja se izgradnja reciklažnog centra u Širokom Brijegu

19/06/2026
Tagovi
investicijeVolkswagenBLSEtop pričeautomobilizapošljavanjeHrvatskaNjemačkaIzvozSASEturizambiznis vijestiBankeBingoNaftaVlada FBiH
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.