Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Otvoren najluksuzniji hotelski kompleks u Hrvatskoj: Evo šta sve nudi
  • Najveći retail park u BiH se širi: Privlači kupce iz oba entiteta
  • Od danas u RS na snazi odluka o ograničenju marže
  • EU prvi put neto u minusu u trgovini automobilima s Kinom
  • Lidl u BiH izgrađen na zemljištu samostana: Pogledajte kako izgleda
  • FBiH daje dozvolu hrvatskom ministru: Otvoren put za spornu fabriku
  • Kriza uzima maha: Zatvaraju se škole i restorani, vraća se rad od kuće
  • Veliki energetski iskorak: FBiH dobija terminale od 220 hiljada kubika
  • Uskoro dozvola za mega branu na Drini i jezero od 11 kilometara
  • Premijer RS otkrio šta koči izgradnju aerodroma u Trebinju
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Biznis cafe»Na Igmanu otvoren Montini zimski park za djecu

Na Igmanu otvoren Montini zimski park za djecu

0
By BiznisInfo on 20/01/2024 Biznis cafe

Mališani će od danas moći uživati u novom Montini snježnom parku na Igmanu, prvom vrhunski organizovanom skijalištu za djecu i početnike koje donosi nove mogućnosti igre i aktivnosti na snijegu.

Grupacija kojoj pripada hotel Monti danas je svečano otvorila Snow park Montini za djecu i početnike koji se nalazi odmah pored hotela, a prostor je pretvoren u pravu igraonu na otvorenom.

This slideshow requires JavaScript.

Otvorenju su prisustvovali premijer Kantona Sarajevo Nihad Uk i načelnik općine Hadžići Hamdo Ejubović te su zajedno s predstavnicima Montinija presjekli vrpcu.

Otvorenje parka upriličeno je uz muziku, balone i zabavu za najmlađe koje su dočekale maskote njihovih omiljenih likova iz crtanih filmova. Organizatori su predstavili niz sadržaja koji Montini čine jedinstvenim okruženjem i prostorom za igru mališana.

Simbolično u godini kada obilježavamo 40 godina od Zimskih olimpijskih igara u Sarajevu – prvi put na olimpijskim planinama Bjelašnici i Igmanu imamo vrhunski organizovano skijalište za djecu i početnike sa svim dodatnim sadržajima i aktivnostima.

Među sadržajima koje ovaj park nudi su ski lift, eskalator i skijalište za one najmlađe i početnike koji “prave prve korake na snijegu”, također tu je i snježna vrteška/carousel koja će im priuštiti smijeh i radost dok se vrte u magičnom planinskom okruženju.

Još jedna aktivnost koju će mališani zasigurno jeste snow tubing – odnosno adrenalinski spust niz specijalno dizajniranu tubing stazu. Pored svih sadržaja u podnožju padine je i “food and drink” korner s ugostiteljskim objektima, prostorom za sjedenje i druženje.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Otvoren najluksuzniji hotelski kompleks u Hrvatskoj: Evo šta sve nudi

22/03/2026

Najveći retail park u BiH se širi: Privlači kupce iz oba entiteta

21/03/2026

Od danas u RS na snazi odluka o ograničenju marže

21/03/2026

EU prvi put neto u minusu u trgovini automobilima s Kinom

21/03/2026
Tagovi
KonzumVlada FBiHBLSESASEinvesticijeBankeNjemačkaHrvatskaturizamBingoVolkswagenNaftazapošljavanjeIzvozBoljiposao.comautomobili
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development ElabSarajevo.com

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

 

Loading Comments...