Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Otvorena ljetna sezona na Jahorini: Olimpijski centar najavio novi investicioni ciklus, dva investitora ulažu više od 400 miliona
  • Poslodavci otkrili šta ih najviše koči kod programa zapošljavanja u FBiH: Trebaju nam radnici, ali…
  • Nezapošljavanje osobe s invaliditetom poslodavca može koštati više od 5.000 KM godišnje
  • Federacija BiH dio regionalne inicijative vrijedne 3,4 miliona eura za razvoj digitalne ekonomije
  • POSAO ZA 150 LJUDI: Rimac pokrenuo serijsku proizvodnju baterija za njemačkog giganta
  • Messer objavljuje Izvještaj o održivosti 2025: Fokus na dekarbonizaciju, sigurnost i dugoročnu održivost
  • Bingo otvara novi objekat, građani oduševljeni: “Jedva smo čekali da stignete i u naš grad!”
  • 230.000 KM ZA NOVE BIZNISE: Budući poduzetnici mogu dobiti i do 30.000 KM
  • Prodat jedan od najvećih svjetskih lanaca picerija: Posao osnovan 1958. “otišao” za 2,7 milijardi dolara
  • Bh. proizvođač artiljerije u Parizu ugovorio novi posao: Direktor najavljuje rast proizvodnje i nova zapošljavanja
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»POZITIVA S ADDIKO BANK»Mostarski hostel prepoznat u svijetu
POZITIVA S ADDIKO BANK

Mostarski hostel prepoznat u svijetu

BiznisInfoBy BiznisInfo29/01/2018Nema komentara1 Min Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Hostel Majdas iz Mostara proglašen je jednim od najboljih na svijetu, u izboru organizacije HOSCAR.

Hostel Majdas u Mostaru je nagrađen u tri kategorije, uključujući drugu nagradu za najbolji mali hostel na svijetu i treće mjesto za ukupno najbolji hostel u Evropi. 

BiznisInfo i Addiko Bank svaki dan vam donose pozitivne vijesti

Ova organizacija vrši godišnje ranigranje hostela širom svijeta, a kolika je važnost nagrade pokazuje činjenica da o njoj piše i magazin Forbes. 

HOSCAR je zapravo godišnje rangiranje hostela od strane posjetilaca. Cilj nagrade je da pokaže kako je moguće naći odličan smještaj po prihvatljivoj cijeni, a Forbes piše da je ova nagrada u svijetu hostela kao Oskar u svijetu filmova. 

Nagrade su bazirane na osnovu oko milion ocjena, odnosno ličnih iskustava posjetilava u 2017, koji su odsjedali putem Hostelworlda, čije je sjedište u Dablinu, a koji prati ukupno 33.000 objekata u 170 zemalja.

Kriteriji za izbor su: ukupno iskustvo posjetilaca, cijena, sigurnost, lokacija, osoblje, atmosfera, čistoća i opremljenost.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Otvorena ljetna sezona na Jahorini: Olimpijski centar najavio novi investicioni ciklus, dva investitora ulažu više od 400 miliona

18/06/2026

Poslodavci otkrili šta ih najviše koči kod programa zapošljavanja u FBiH: Trebaju nam radnici, ali…

18/06/2026

Nezapošljavanje osobe s invaliditetom poslodavca može koštati više od 5.000 KM godišnje

18/06/2026

Federacija BiH dio regionalne inicijative vrijedne 3,4 miliona eura za razvoj digitalne ekonomije

18/06/2026
Tagovi
HrvatskaBingoinvesticijeNjemačkaautomobiliturizamSASEbiznis vijestizapošljavanjeVlada FBiHIzvozBankeBLSENaftaVolkswagentop priče
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...