Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Bh. kompanija gradi fabriku u Hrvatskoj vrijednu 40 miliona eura: “Najveća investicija u našoj historiji”
  • FMERI: Od radnika i Željezare Zenica ne odustajemo
  • Vlada ZDK i ZEPS nastavljaju strateško partnerstvo: Novi sajamsko-kongresni centar razvojna prilika za Zenicu i Bosnu i Hercegovinu
  • Sud donio ključnu odluku: Željezara Zenica ostaje pod Pavlovićevom kontrolom, odbijen prijedlog Vlade FBiH
  • Bingo ne prestaje rasti: Najveća domaća kompanija u petak otvara novi supermarket
  • Međunarodni aerodrom Tuzla nastavlja snažan rast u 2026. godini
  • U Općini Centar u toku Javni poziv za samozapošljavanje i unapređenje poduzetništva
  • 97 posto građana vjeruje farmaceutu, a zašto zdravstveni sistem u FBiH još ne koristi njegovo znanje?
  • Mala sirena iz Zavidovića: Kada prilika za rad postane prozor u svijet
  • Vespa Fever u Alti! Jedna kupovina vas dijeli od Vespe iz snova
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Kompanije»Aerodrom Tuzla uvodi taksu
Kompanije

Aerodrom Tuzla uvodi taksu

BiznisInfoBy BiznisInfo31/08/2020Nema komentara1 Min Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Red letenja sa Međunarodnog aerodroma Tuzla ubuduće će se mijenjati na sedmičnom nivou, pa se putnici pozivaju da prate obavještenja kompanije Wizz Air i u skladu s tim svoja putovanja prilagođavaju novonastalim promjenama, istakao je Esed Mujačić, direktor Međunarodnog aerodroma Tuzla.

Ono što Mujačić još ističe jeste da će putnici koji u narednom periodu budu putovali sa Međunarodnog aerodroma Tuzla biti obavezni da plate taksu od 2 KM po odlazećem putniku s ciljem nabavke svih sredstava kako bi se ispoštovale sve mjere i preporuke Kriznog štaba Federalnog ministarstva zdravstva i kako bi putnici sigurnije putovali.

Mujačić se nada da ova odluka neće putnicima teško pasti, a da će njima ta sredstva biti od velikog značaja u ovim teškim vremenima kada aerodrom radi sa kapacitetom od 40 posto u odnosu na proteklu godinu, prenio je RTV Slon.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Aerodrom Tuzla Wizz Air
NAJNOVIJE

Bh. kompanija gradi fabriku u Hrvatskoj vrijednu 40 miliona eura: “Najveća investicija u našoj historiji”

15/07/2026

FMERI: Od radnika i Željezare Zenica ne odustajemo

15/07/2026

Vlada ZDK i ZEPS nastavljaju strateško partnerstvo: Novi sajamsko-kongresni centar razvojna prilika za Zenicu i Bosnu i Hercegovinu

15/07/2026

Sud donio ključnu odluku: Željezara Zenica ostaje pod Pavlovićevom kontrolom, odbijen prijedlog Vlade FBiH

15/07/2026
Tagovi
NaftainvesticijeBLSEtop pričeBingoSASEbiznis vijestiBankeautomobiliturizamHrvatskaVlada FBiHIzvozzapošljavanjeVolkswagenNjemačka
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.