Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Investicija od 50 milijardi eura uz granicu BiH ide po planu: Završetak do 2029. godine
  • Flynn pojasnio kako će se finansirati Južna interkonekcija vrijedna 1,5 milijardi eura
  • Švicarska poslovna delegacija posjetila VTK BiH: Fokus na dobavljače, partnerstva i nove investicije
  • Ministar Lakić: Usvojen je Zakon koji daje priliku da Željezara u Zenici opstane
  • Da smo načisto: Gdje stvarno završava smeće koje bacimo?
  • Hifa Oil CG među najuspješnijim srednjim preduzećima u Crnoj Gori
  • Sve Bingo trgovine u BiH sutra rade skraćeno: Bodrimo naše!
  • Lidl spremio 10 milijardi eura za investicije u ovoj godini: Dio novca stiže i u BiH
  • Šta sve ima najmoćniji privrednik Goražda: Građevinske firme, fabrike municije, banku…
  • Kriza evropske industrije čelika: Slovenski gigant ukida 300 radnih mjesta i traži strateškog partnera
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Ekonomija»Tahaab Rais na 11. Brending konferenciji: U svijetu brzih promjena i strategija doživljava transformaciju
Ekonomija

Tahaab Rais na 11. Brending konferenciji: U svijetu brzih promjena i strategija doživljava transformaciju

BiznisInfoBy BiznisInfo24/05/2023Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Tahaab Rais, čovjek sa više od 880 nagrada za efektivnost i strategiju dolazi na 11. Brending konferenciji

Živimo u doba drastičnih promjena zbog kojih je svijet pun suprotnosti. Vrijeme se mjeri trendovima koji se smjenjuju nevjerojatnom brzinom. Jedino u što možemo biti sigurni jeste konstantna promjena koja donosi brojna pitanja, a jedno od najčešćih jeste šta donosi budućnost. Da li ćemo se već sutra probuditi u metaverzumu? Da li i kada će AI zamijeniti ljude?

No, Tahaab Rais, jedan od predavača na 11. Brending konferenciji smatra da je puno važnije tražiti odgovor na pitanje kuda idemo i gdje želimo stići. Ovo su pitanja kojima započinje svaka poslovna strategija koja je plan ostvarenja ciljeva, a koja u obzir uzima sve relevantne faktore, pa tako i moguće odgovore na pitanje šta nas čeka sutra.

„Oduvijek je strategija bila osnova uspjeha u poslovnom svijetu, no danas uslijed brojnih i značajnih promjena, važnije je nego ikada prije krenuti od strategije zasnovane na istraživanju i kreativnom razmišljanju. Jedino tako možemo pronaći prava rješenja za izazove sa kojima se suočavamo svi, i agencije i klijenti.“ Izjavio je Tahaab.

Tahaab je jedan od najnagrađivanijih stratega na svijetu, koji je za svoj rad dobio više od 880 nagrada. Danas je glavni direktor za strategiju kojeg je Publicis Groupe imenovala u regiji Menat, Uspješno je vodio agencije do prvih mjesta na rang listama i to godinama, postavljajući nove standarde u poslovanju, dok je u 2022. godini prepoznat kao Strateški lider godine.

Ako želite saznati kako integrisana strateška rješenja i kreativna strategija pomažu brendovima da, bez obzira na okruženje, kreiraju ideje koje osvajaju tržišta, pridružite nam se na 11. Brending konferenciji, koja se održava u Skenderiji, dvorana “Mirza Delibašić”, 2. juna!

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Investicija od 50 milijardi eura uz granicu BiH ide po planu: Završetak do 2029. godine

12/06/2026

Flynn pojasnio kako će se finansirati Južna interkonekcija vrijedna 1,5 milijardi eura

12/06/2026

Švicarska poslovna delegacija posjetila VTK BiH: Fokus na dobavljače, partnerstva i nove investicije

11/06/2026

Ministar Lakić: Usvojen je Zakon koji daje priliku da Željezara u Zenici opstane

11/06/2026
Tagovi
turizamzapošljavanjeVlada FBiHNjemačkaBankeinvesticijeIzvozHrvatskaBLSEautomobiliVolkswagentop pričeBingobiznis vijestiNaftaSASE
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...