Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Vrijednost veća od 57 miliona KM: Usvojen Program javnih investicija BPK Goražde
  • The Guardian oduševljen Barbarezovim stajlingom: Naš selektor na Svjetskom prvenstvu zablistao u odjelu premium bh. brenda 
  • EKSKLUZIVNO: Bh. biznismen iz Njemačke kupio sarajevskog giganta Hidrogradnju za 88 miliona KM
  • Samsung unapređenje koje je vaša kuhinja čekala
  • Addiko Bank d.d. Sarajevo: Nemam vremena! 50.000 KM uz odgovor za 50 minuta!
  • NLB ne odustaje od Addika: Slovenci povećali ponudu i dali rok dioničarima
  • Mašine izašle na teren: Zvanično počela gradnja 17 kilometara autoputa prema Beogradu
  • Ministrica Pozder u posjeti HNK: Pola miliona KM za bolje upravljanje otpadom u Čapljini i Neumu
  • Elon Musk postao prvi bilioner u historiji: SpaceX ga pogurao preko granice od 1.000 milijardi dolara
  • Investicija od 50 milijardi eura uz granicu BiH ide po planu: Završetak do 2029. godine
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»IZDVOJENO»m:tel ponovo u srcu Sarajeva: Novo prodajno mjesto u Ferhadiji
IZDVOJENO

m:tel ponovo u srcu Sarajeva: Novo prodajno mjesto u Ferhadiji

Otvaranjem još jednog savremenog korisničkog prostora, m:tel korisnicima donosi još dostupniju, kvalitetniju i potpuniju uslugu
BiznisInfoBy BiznisInfo11/05/2026Updated:11/05/2026Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21

U samom centru Sarajeva, u ulici Ferhadija na broju 21, m:tel je otvorio novo prodajno mjesto. Ovaj savremen i funkcionalan prostor dio je m:tel prodajne mreže, koja sada broji 57 poslovnica, i korisnicima pruža priliku da na jednom mjestu dobiju sve potrebne informacije o telekomunikacionim uslugama.

Prodajno mjesto svečano su otvorili Janko Ilić, direktor Sektora za prodaju rezidencijalnim korisnicima i Ana Ponjević, direktorka Sektora za marketing i odnose sa javnošću. „Novo prodajno mjesto zamišljeno je kao moderan korisnički centar u kojem je na jednom mjestu moguće dobiti sve relevantne informacije, stručne savjete i konkretna rješenja – od izbora tarifnih modela i prenosa broja u m:tel mrežu, do kupovine mobilnih uređaja i aktivacije dodatnih digitalnih usluga“, istako je Ilić.

Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21
Novo m:tel prodajno mjesto na adresi Ferhadija 21

Svečanoj atmosferi doprinio je nastup mlade bosanskohercegovačke muzičke zvijezde Ilme Karahmet, koji je privukao brojne prolaznike i dodatno obilježio ovaj značajan dan.

m:tel je pripremio i posebne pogodnosti za sve one koji odluče da prenesu svoj broj u m:tel mrežu. Uz 40% popusta na mjesečnu pretplatu, Travel tarife dostupne su već od 29,90 KM za paket Travel Evropa, dok cijene paketa Travel Evropa Plus i Travel Svijet iznose 39,90 KM i 59,90 KM. Ove tarife prilagođene su savremenom načinu života i omogućavaju bezbrižnu komunikaciju u Bosni i Hercegovini i romingu, uz dodatne pogodnosti poput mobilnog interneta u regionu i svijetu, kao i uključenog Wiener putnog zdravstvenog osiguranja. Dodatnu vrijednost ponude čine i vrijedni pokloni koji očekuju prvih korisnike koji ugovore Travel tarife u ovom prodajnom mjestu.

Otvaranjem još jednog savremenog korisničkog prostora, m:tel korisnicima donosi još dostupniju, kvalitetniju i potpuniju uslugu – upravo tamo gdje grad najintenzivnije živi.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
biznis vijesti Ferhadija Janko Ilić M:tel novo m:tel prodajno mjesto Sarajevo
NAJNOVIJE

Vrijednost veća od 57 miliona KM: Usvojen Program javnih investicija BPK Goražde

13/06/2026

The Guardian oduševljen Barbarezovim stajlingom: Naš selektor na Svjetskom prvenstvu zablistao u odjelu premium bh. brenda 

13/06/2026

EKSKLUZIVNO: Bh. biznismen iz Njemačke kupio sarajevskog giganta Hidrogradnju za 88 miliona KM

13/06/2026

Samsung unapređenje koje je vaša kuhinja čekala

12/06/2026
Tagovi
SASEVolkswagenturizamtop pričeNjemačkainvesticijeIzvozBLSEzapošljavanjebiznis vijestiBingoBankeVlada FBiHNaftaautomobiliHrvatska
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...