Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Kreso: Zalihe nafte su dovoljne – nema mjesta panici
  • U Prijedoru predstavljeni podsticaji za privredu
  • Investicija Vlade RS od 20 miliona KM: Luksuzni hotel ‘s greškom’
  • Fond poziva na prijave: Podrška osobama s invaliditetom u iznosu od 8,7 miliona KM
  • Vlada RS ograničila marže na osnovne proizvode i gorivo
  • Slovenci će graditi dionicu autoceste u Hrvatskoj, evo tačne lokacije
  • Historijski trenutak: Probijen tunel Crni Vrh na Koridoru 5C
  • Elektroprivreda se pohvalila gubitkom od 52 miliona KM: ‘Manji od planiranog’
  • Arapi preuzimaju jedan od najvećih američkih lanaca brze hrane
  • Kripto tržište pod pritiskom globalnih kretanja: Binance Research analizira ključne trendove i signale za oporavak
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»POZITIVA S ADDIKO BANK»Mostarska Turistička zajednica na prestižnom sajmu EMITT
POZITIVA S ADDIKO BANK

Mostarska Turistička zajednica na prestižnom sajmu EMITT

BiznisInfoBy BiznisInfo06/02/2025Updated:06/02/2025Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Predstavnici Turističke zajednica Grada Mostara na prestižnom sajmu turizma u Istanbulu – EMITT, nastavili su s prezentacijom i promocijom turističke ponude Mostara i Bosne i Hercegovine na međunarodnom tržištu.

Pozitivne vijesti donose Vam BiznisInfo i Addiko Bank

Turiste iz Turske najviše zanima posjeta starom dijelu grada s obzirom na povijesnu povezanost, ali i gastronomija, prirodne ljepote i okolica Mostara. Turistička zajednica Grada Mostara na ovom sajmu je izlagala samostalno, a u svojoj ponudi predstavili su i domaće proizvode grupacije Violeta i Lasta.

Inače, broj turista iz Turske prednjači u BiH, a veliko zanimanje potvrđuje i činjenica kako Grad Mostar u ovoj zemlji ima pobratimske gradove koji su veoma uspješni u gospodarskom razvoju i turizmu. Izložbeni prostor Turističke zajednice Grada Mostara posjetila je Enisa Komar, ispred konzulata Bosne i Hercegovine u Istanbulu, koja je izrazila svoje zadovoljstvo viđenim.

EMITT – East Mediterranean International Tourism & Travel Exhibition – predstavlja vodeći sajam na turskom tržištu i jedan je od najznačajnijih sajmova turizma u svijetu. Ovogodišnje izdanje, 28. po redu, okupilo je vodeće globalne i nacionalne turističke dionike, a domaćin u Istanbulu za ovaj značajan događaj, obećava redefiniranje turizma s fokusom na održivost i inovativnost.

Na sajmu, koji će trajati do 7. februara 2025. godine, bit će predstavljena i djelotvorna strategija za suočavanje s izazovima u turističkom sektoru, istodobno prihvaćajući viziju pozitivnog turizma.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Kreso: Zalihe nafte su dovoljne – nema mjesta panici

12/03/2026

U Prijedoru predstavljeni podsticaji za privredu

12/03/2026

Investicija Vlade RS od 20 miliona KM: Luksuzni hotel ‘s greškom’

12/03/2026

Fond poziva na prijave: Podrška osobama s invaliditetom u iznosu od 8,7 miliona KM

12/03/2026
Tagovi
Boljiposao.comSASEHrvatskaIzvozBanketurizamVolkswagenNjemačkaNaftaVlada FBiHBingoautomobiliKonzuminvesticijezapošljavanjeBLSE
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

 

Loading Comments...