Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Veliki turistički projekat u BiH: “Kraljevo naselje” na 57 hektara, planirani hoteli i kuće za odmor
  • Mensur Mulalić: Od porodične radionice do uspješne kompanije, životna priča Cazinjanina koji je sve gradio vlastitim rukama
  • Ovo je baza iz koje će Lidl snabdijevati cijelu BiH: Objekat velik kao 8 fudbalskih terena
  • Grand kafa podržava filmsku umjetnost i sa mladim talentima stvara partnerstva
  • Šta se dešava s Mercatorom: Slovenski div zatvara prodavnice širom zemlje, prodaje čak 50 nekretnina
  • USK: Za razvoj četiri poslovne zone dodijeljeno 780.000 KM
  • Hajriz Brčvak preko svojih sarajevskih kompanija dobio veliki posao: Proizvodnja vrijedna 275 miliona eura
  • Nekada siromašan rudarski kraj, danas poslovna sila: “Grad milionera” kreće u nove velike investicije
  • Biznis Emira Spahića: Gradi 356 stanova, ima tržni centar i udio u velikoj zaštitarskoj kompaniji
  • Addiko Bank d.d. Sarajevo: Nove pogodnosti za novu školsku godinu
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Vijesti u fokusu»Flydubai razmatra uspostavljanje direktne linije Tuzla-Dubai
Vijesti u fokusu

Flydubai razmatra uspostavljanje direktne linije Tuzla-Dubai

BiznisInfoBy BiznisInfo08/10/2017Updated:08/10/2017Nema komentara1 Min Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Međunarodni aerodrom u Tuzli i Flydubai pregovaraju o povezivanju Tuzlanskog kantona s odredištima na Bliskom istoku preko direktog leta za Dubai.

Međunarodni aerodrom u Tuzli Rifat Karasalihović i izvršni direktor aviokompanije Flydubai Ghaith Al Ghaith su na sastanku održanom prošle sedmice razgovarali o otvaranju linije koja bi Tuzlu povezala s destinacijama na Bliskom istoku, kao i eventualnom otvaranju zajedničke kompanije što bi značilo i snažniju investiciju na području Tuzlanskog kantona.

Između ostalog su razgovarali i o perspektivi i potencijalima tuzlanske zračne luke, posebno s aspekta kargo transporta i izvoza hrane na područje UAE.

Iz Međunarodnog aerodromaTuzlasu krajem prošle godine saopćili da očekuju povećanje broja letova i prevezenih putnika.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Fly Dubai Međunarodni aerodrom Tuzla
najnovije

Veliki turistički projekat u BiH: “Kraljevo naselje” na 57 hektara, planirani hoteli i kuće za odmor

16/08/2026

Mensur Mulalić: Od porodične radionice do uspješne kompanije, životna priča Cazinjanina koji je sve gradio vlastitim rukama

16/08/2026

Ovo je baza iz koje će Lidl snabdijevati cijelu BiH: Objekat velik kao 8 fudbalskih terena

15/08/2026
IZDVOJENO

Prozore ne birate za jednu sezonu: Šta „Made in Germany“ znači za naredne decenije?

12/08/2026

Dani osiguranja u BiH 2026: Novi rizici traže nova znanja, partnerstva i odgovore

11/08/2026

m:tel NetBiz donosi veće brzine za još uspješnije poslovanje

10/08/2026
Tagovi
NaftaautomobilizapošljavanjeBLSEtop pričeHrvatskabiznis vijestiturizamSASEinvesticijeVolkswagenIzvozBingoVlada FBiHBankeNjemačka
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.