Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Iz jednog od najvećih tržnih centara u BiH poručili: ‘Ne zatvaramo se’
  • Potpisan veliki ugovor: Investicija u RMU Kakanj od 10,7 miliona KM
  • Kako je izgrađen najduži most na svijetu dug čak 165 kilometara
  • Erdoğan: Broj turskih kompanija u Srbiji porastao na više od 1.500
  • Gazprom otkrio veliko naftno polje, jača energetska pozicija Rusije
  • Potrošači u FBiH će dobiti digitalni alat za poređenje cijena
  • Investitori iz UAE u Banjoj Luci: Razgovarano o organizaciji poslovnog foruma
  • Kompanije namjenske industrije BiH zajedno na sajmu u Rijadu
  • Stiže 150 miliona KM za ceste: Rješava se najopasnija raskrsnica u BiH
  • Iako kripto tržište prolazi kroz korekciju, fundamentalni temelji industrije ostaju čvrsti i stabilni
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Biznis cafe»Bh. platforma za online prodaju privukla investiciju od 100.000 dolara, širi se na tržište EU

Bh. platforma za online prodaju privukla investiciju od 100.000 dolara, širi se na tržište EU

0
By BiznisInfo on 14/10/2022 Biznis cafe

U Bosni i Hercegovini postoje sjajni brendovi koji se žele plasirati na svjetsko tržište, a Orea bazaar je dodatni alat koji im olakšava poslovanje u tom smislu i koji jača bh. kreativnu zajednicu.

Senita Slipac, suosnivač Orea bazaar platforme za online prodaju, govorila je za Bloomberg Adria TV ističući da im je misija od samog početka bila da podrže male kreativne biznise u BiH, koji imaju kvalitetne proizvode, ali nažalost nemaju priliku da se plasiraju i prodaju van granica BiH.

Orea bazaar bira provjerene proizvode koji velikim dijelom treba da budu ručni rad te na taj način podržava razvoj kreativnih malih poduzetnika koji iza sebe imaju određenu prodaju.

“Radimo detaljnu analizu, imamo više od 900 zahtjeva za pridruživanje, a trenutno imamo priliku za 167 mjesta. Širenjem na tržište Hrvatske nadamo se pridruživanju većeg broja kreativaca”, kaže Slipac.

Orea bazaar je privukao značajnu investiciju od 100 hiljada eura na startup takmičenju Podim, što im omogućava regionalno širenje, nadaju se i na tržište EU.

Slipac poručuje da je pandemija virusa korona uticala na online prodaju te da im se prodaja putem platforme u 2021. godini povećala za 210 odsto.

“Ljudi su se prilagodili online kupovini, shvatili su koliko je to ušteda vremena. Online prodaja omogućava da vam je kupac bilo gdje, ne ograničava se na jedan grad ili državu”, ističe ona.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on Pocket (Opens in new window) Pocket
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Iz jednog od najvećih tržnih centara u BiH poručili: ‘Ne zatvaramo se’

12/02/2026

Potpisan veliki ugovor: Investicija u RMU Kakanj od 10,7 miliona KM

12/02/2026

Kako je izgrađen najduži most na svijetu dug čak 165 kilometara

12/02/2026

Erdoğan: Broj turskih kompanija u Srbiji porastao na više od 1.500

12/02/2026
Tagovi
BankeautomobiliNaftainvesticijeSASEHrvatskaturizamBoljiposao.comVlada FBiHVolkswagenKonzumBingoNjemačkaIzvozzapošljavanjeBLSE
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.