Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Na ruševinama jedne od najpoznatijih fabrika u BiH niče novi gradski kvart: Najavljen i Lidl
  • Jedna opština među najvećim poreskim dužnicima u RS-u: Dug premašio 6,4 miliona KM
  • Gosti iz regiona okupirali Jahorinu, mnogi zbog popusta umjesto mora izabrali planinu
  • Sve je spremno za gradnju novog autoputa u BiH: Dionica od 44 kilometra povezat će dva važna grada
  • Nekada omiljeni modeli, a danas ih gotovo niko ne želi: Ovim automobilima prijeti izumiranje
  • Gradi se prvi neboder visok jedan kilometar: Već je dostigao 107. sprat, završetak za dvije godine
  • Ko je LISCO: Najveća željezara u Africi dolazi u BiH, velika prilika za domaće kompanije
  • Predstavljen projekt “Galeria”: Toranj od 31 sprata i investicija od 100 miliona KM, gradnja već počela
  • Završne pripreme pred otvaranje 53. Sajma šljive u Gradačcu
  • Zgrada Autocesta FBiH od 22 miliona KM ulazi u novu fazu: Raspisan tender vrijedan 70.000 KM
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Banke»Addiko Bank Sarajevo ponosni dobitnik nagrada Luppa Best Workplace i Luppa Best of the Best 2025!
Banke

Addiko Bank Sarajevo ponosni dobitnik nagrada Luppa Best Workplace i Luppa Best of the Best 2025!

BiznisInfoBy BiznisInfo04/12/2025Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Addiko Bank d.d. Sarajevo dobitnica je prestižnih priznanja Luppa Best Workplace i Luppa Best of the Best 2025. Ova priznanja se dodjeljuju organizacijama koje svoje zaposlenike stavljaju na prvo mjesto, njegujući kulturu angažiranosti, zadovoljstva i timskog rada.

Nagrade Top Workplace i Best of the Best dodjeljuju se na osnovu povratnih informacija zaposlenika, što ih čini jedinstvenim pokazateljem kvalitete radnog okruženja. Organizacije koje osvajaju ova priznanja aktivno slušaju svoje zaposlenike, kontinuirano unapređuju kulturu i kreiraju okruženje u kojem se cijeni angažiranost, zadovoljstvo i timski rad.

Addiko Bank d.d. Sarajevo dobitnica priznanja Luppa Best Workplace i Luppa Best of the Best 2025

Nagrada Top Workplace uvedena je 2023. godine s ciljem da prepozna organizacije koje aktivno slušaju svoje zaposlenike i kontinuirano unapređuju kulturu rada. Od tada je postala važan pokazatelj izvrsnosti u svijetu rada. Ono što je čini posebnom jeste činjenica da dolazi direktno od zaposlenika, njihova iskustva i glasovi su ključni kriterij za odabir.

Najviši nivo priznanja

Best of the Best nagrada predstavlja najviši nivo priznanja i namijenjena je organizacijama koje ne samo da ostvaruju izvanredne rezultate u svim kategorijama, već postavljaju nove standarde izvrsnosti na tržištu rada.

Ova nagrada je rezervisana za najbolje među najboljima, kompanije koje pomjeraju granice, uvode inovacije i kreiraju radno okruženje koje služi kao primjer drugima.

„Ova priznanja potvrđuju ono što svakodnevno živimo, da su naši ljudi srce naše organizacije. Njihova predanost, energija i timski duh oblikuju radno okruženje u kojem se s ponosom radi, raste i ostvaruju izvrsni rezultati. Hvala našim kolegicama i kolegama koji zajedničkim trudom i pozitivnim duhom čine Addiko Bank Sarajevo mjestom povjerenja, podrške i uspjeha“, izjavila je Suzana Tihi – Babić, Direktorica People & Culture sektora u Addiko Bank Sarajevo.

Vrhunac događaja u Rovinju

Dodjela nagrada održava se u okviru HR.Weekend konferencije u Rovinju, koja okuplja HR profesionalce, poslovne lidere i inovatore iz cijelog regiona. Konferencija je prepoznata kao mjesto inspiracije i razmjene znanja o budućnosti rada.

Nagrade Luppa predstavljaju vrhunac događaja, slaveći organizacije koje uspjeh grade na temelju zadovoljnih i angažiranih zaposlenika.

„Ponosni smo što dijelimo ovu priču o uspjehu i što svakodnevno dokazujemo da uspjeh počinje s ljudima.“, dodaju iz Banke.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Addiko bank Suzana Tihi Babić
NAJNOVIJE

Na ruševinama jedne od najpoznatijih fabrika u BiH niče novi gradski kvart: Najavljen i Lidl

09/08/2026

Jedna opština među najvećim poreskim dužnicima u RS-u: Dug premašio 6,4 miliona KM

09/08/2026

Gosti iz regiona okupirali Jahorinu, mnogi zbog popusta umjesto mora izabrali planinu

09/08/2026

Sve je spremno za gradnju novog autoputa u BiH: Dionica od 44 kilometra povezat će dva važna grada

09/08/2026
Tagovi
IzvozSASEHrvatskatop pričeNjemačkaNaftaautomobiliBingobiznis vijestiinvesticijezapošljavanjeturizamVlada FBiHVolkswagenBankeBLSE
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...