Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Federaciji prijeti pad kreditnog rejtinga: Jedan potez bio je ključan
  • Najveći bh. izvoznik velikom investicijom ulazi u novu industriju
  • Eksplozija, zastoj i milijarda gubitka: Kome treba jedina bh. rafinerija
  • Velika promjena: Walmart više nije najveći trgovac na svijetu
  • Integral inženjering: Raskinut sporni ugovor u Klužu vrijedan 1,1 milijardu eura
  • Željeznice FBiH pred krahom – ostaju bez ključnog klijenta
  • Svaka knjiga „Nisam savršena“ koju kupite donosi nadu i pomoć djeci u BiH
  • Tropic Maloprodaja i udruženja osoba sa invaliditetom pokreću prvu veliku kampanju u retail sektoru u BiH za zaštitu parking mjesta
  • Sprema se tunel ‘biti ili ne biti’ za Makarsku rivijeru, evo trase
  • Pogledajte veliki skup radnika zeničke Željezare, iznijeli zahtjeve
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Ekonomija»Poziv: Predstavljanje Analize tržišne inteligencije, inovacija i sposobnosti komercijalizacije prekograničnih malih i srednjih preduzeća

Poziv: Predstavljanje Analize tržišne inteligencije, inovacija i sposobnosti komercijalizacije prekograničnih malih i srednjih preduzeća

0
By BiznisInfo on 15/04/2022 Ekonomija

U utorak, 19. aprila, u Hotelu Palisad, sa početkom u 12:00h, održat će se zvanično predstavljanje Analize tržišne inteligencije, inovacija i sposobnosti komercijalizacije prekograničnih MSP za metaloprerađivačku, drvnu i prehrambenu industriju.

Dokument je izrađen u okviru projekta „Podrška za unapređenje konkuretnosti i zapošljavanja-ENHANCE“, koji se implementira u okviru IPA Programa  prekogranične saradnje Srbija-Bosna i Hercegovina 2014-2020, sa ciljem jačanja ekonomskog rasta i održivih mogućnosti zapošljavanja u industrijskim malim i srednjim preduzećima (MSP) na prekograničnom području Sarajevske makroregije i Zlatiborskog okruga.

Tijelo za ugovaranje ovog projekta je Ministarstvo finansija, Sektor za ugovaranje i finansiranje programa iz sredstava Evropske unije (CFCU), Republike Srbije.

Organizatori ovog događaja su Privredna/Gospodarska komora Federacije Bosne i Hercegovine, Regionalna privredna komora Zlatiborskog upravnog okruga i Centar za edukaciju i podizanje svijesti o potrebi povećanja energetske efikasnosti – Energis.

Događaj je namijenjen za predstavnike vlasti, predstavnike visoko obrazovnih institucija, predstavnike malih i srednjih preduzeća i nevladinog sektora.

Prijave su otvorene putem linka: http://skr.rs/zMEq, zbog ograničenog broja mjesta vašu prijavu možete izvršiti do 16.04.2022. godine.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on Pocket (Opens in new window) Pocket
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Federaciji prijeti pad kreditnog rejtinga: Jedan potez bio je ključan

27/02/2026

Najveći bh. izvoznik velikom investicijom ulazi u novu industriju

27/02/2026

Eksplozija, zastoj i milijarda gubitka: Kome treba jedina bh. rafinerija

27/02/2026

Velika promjena: Walmart više nije najveći trgovac na svijetu

27/02/2026
Tagovi
turizamNaftaVolkswagenVlada FBiHzapošljavanjeIzvozinvesticijeBingoBoljiposao.comBLSEBankeautomobiliHrvatskaKonzumSASENjemačka
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

 

Loading Comments...