Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Mega projekt transformirat će hrvatski grad: Luksuz, vile i jahte
  • Otkrivamo: Firme iz BiH mogu tražiti milionski povrat od SAD-a
  • Srbijanska firma razvila krstareću raketu: Evo šta sve može
  • Orašje proširuje poduzetničku zonu: Kupljeno 60.000 kvadrata zemljišta
  • Bosanska Krupa započinje veliki projekat, radovi vrijedni skoro 630.000 KM
  • Ukinute američke carine na robu iz BiH, spas za vojnu industriju
  • Kinezi kreću s izgradnjom jedne od najskupljih dionica u regionu
  • Dramatičan pad izvoza BiH na početku 2026., pogledajte brojke
  • Najavljeni protesti u TRZ Hadžići, firma ostala bez 100 radnika
  • Italijani zatvaraju fabriku u BiH, bez posla ostaje 230 radnika
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Biznis cafe»Od sada sa markicom “Kupujmo domaće”: Grand kafa dio “Must have” asortimana u BiH
Biznis cafe

Od sada sa markicom “Kupujmo domaće”: Grand kafa dio “Must have” asortimana u BiH

BiznisInfoBy BiznisInfo12/10/2018Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

U istraživanju koje je provela agencija Nielsen u saradnji sa In store magazinom, Grand kafa izabrana je kao dio „Must have“ asortimana u BiH.  U konkurenciji je bilo 400 brendova koje je predložila agencija Nielsen, a trgovci su putem online upitnika, izabrali najboljih 100 proizvoda koje svaka trgovina treba imati na svojim policama.

Istraživanje je obuhvatalo 19 kategorija, koje pokrivaju oko 44 kategorije koje Nielsen, kroz svoj Panel, prati na tržištu, a koje obuhvataju hipermarkete, supermarkete, prodavnice mješovitom robom, drogerije, apoteke, kioske i prodavnice na benzinskim pumpama.

S obzirom da su trgovci imali mogućnost da daju prijedlog proizvoda pod nazivom „Moj izbor“, a koji nisu dio katergorije koji Nielsen prati, veliki broj glasova dobila je „Black'n'Easy“ kafa, koja je također postala dio „Must have“ asortimana.

Na svečanoj promociji dodjele priznanja, održanoj u utorak u hotelu Holiday, brend menadžerici Grand kafe za BiH Jasni Čizmić, uručeno je priznanje za Grand kafu i Black'n'Easy, kao dio „Must have“ asortimana u BiH.

„Veliko mi je zadovoljstvo što smo ponijeli čak dvije titule „must have“ proizvoda u BiH. Osim Grand kafe, veliki broj glasova je dobila i Black'n'Easy kafa, koju su trgovci sami predložili, što nam je izuzetno drago. Ponosni smo što su, osim potrošača, i trgovci prepoznali kvalitet naših proizvoda i izabrali ih kao proizvode koje svaka trgovina treba imati na svojim policama i koji se trebaju naći u svakom domaćinstvu“, izjavila je brend menadžerica Grand kafe za BiH, Jasna Čizmić.

Jasna Čizmić

Grand kafa je 2004.godine lansirana u BiH i od tada je lider proizvodnje kafe u BiH. U svom najsavremenijem pogonu za proizvodnju kafe koji se nalazi u mjestu Glavičice kod Bijeljine, Grand kafa se prži, melje i pakuje, a uz vrhunske sirovine koje se koriste u proizvodnju kafe i koje se kupuju prema precizno utvrđenim standardima i porijeklom, kvalitet Grand kafe konstantno gradi povjerenje potrošača.

Iz tog razloga pakovanja Grand kafe od sada ponosno nose markicu „Kupujmo domaće“.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on Pocket (Opens in new window) Pocket
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Grand kafa
NAJNOVIJE

Mega projekt transformirat će hrvatski grad: Luksuz, vile i jahte

21/02/2026

Otkrivamo: Firme iz BiH mogu tražiti milionski povrat od SAD-a

21/02/2026

Srbijanska firma razvila krstareću raketu: Evo šta sve može

21/02/2026

Orašje proširuje poduzetničku zonu: Kupljeno 60.000 kvadrata zemljišta

21/02/2026
Tagovi
NaftainvesticijeautomobiliBingoKonzumBankeVlada FBiHVolkswagenSASEIzvozturizamHrvatskaBoljiposao.comzapošljavanjeBLSENjemačka
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

 

Loading Comments...