Otvorena radna mjesta u Banjaluci, Mostaru, Sarajevu…

0

Najbolja radna mjesta koja su trenutno u ponudi po odabiru stručnjaka sa specijaliziranog portala za traženje poslova.

U saradnji sa portalom Boljiposao.com svake sedmice donosimo aktualne vijesti sa tržišta rada. One uključuju najbolja radna mjesta koja su trenutno u ponudi po odabiru stručnjaka sa specijaliziranog portala za traženje poslova.

U skladu sa planom proširenja poslovanja i unapređenja kvaliteta usluge CEGER poziva sve zainteresovane da se prijave na natječaj za dostavljača. Pozivaju se da apliciraju svi zainteresovani, a posebno dostavljači sa iskustvom, te studenti sa vozačkom dozvolom B kategorije, kao i svi oni koji žele da rade dopunski posao. Pozivaju se posebno dostavljači zainteresovani za rad na Ceger skuterima. Kako možete postati dostavljač Ceger-a? Odgovorni ste, komunikativni i kulturni u ophođenju, preferirate samostalnost u radu i volite raditi sa ljudima, poznajete ulice, važnije objekte i ustanove grada Mostara i šire okolice, prednost je, iako ne i uslov poznavanje osnova stranih jezika.

Opširnije pronađite OVDJE

Input doo Sokolac je preduzeće koje se bavi projektovanjem, prodajom, montažom i održavanjem trgovinske opreme svih tipova trgovinskih objekata. Potreban nam je: ADMINISTRATIVNI RADNIK

Opis posla: knjiženje ulazne i izlazne dokumentacije, knjiženje izvoda, prati otvorene stavke kod kupaca i dobavljača uz usaglašavanje. Minimalno potrebni uslovi: minimum VII, poznavanje rada na računaru: MS OFFICE, vozačka dozvola B kategorije.

Banjalučka pivara je kompanija sa gotovo vijek i po dugom tradicijom u proizvodnji piva, a ujedno je i jedini proizvođač piva u Republici Srpskoj i jedna od najvećih kompanija u prehrambenoj industriji Bosne i Hercegovine koja zapošljava preko 300 radnika. Pored “Nektar” piva, kao najprepoznatljivijeg brenda, Banjalučka pivara u svom asortimanu ima brendove: “Banjalučko pivo”, “Crni Đorđe”, “Nektar limun”, “Nektar crveni grejp” kao i novi brend “Baraba”. Ukoliko ste spremni za poslovne izazove, dinamično radno okruženje, mogućnost profesionalnog napredovanja, zadovoljstvo nam je pozvati Vas da se javite na oglas za prijem u radni odnos, za sljedeće radno mjesto: GLAVNI KNJIGOVOĐA (M/Ž)

BANJA LUKA

ODGOVORNOSTI I ZADACI: otvaranje konta glavne knjige, prijedlog šema knjiženja u skladu sa MRS i kontnim okvirom RS, knjiženje uplata po izvodima sa žiro-računa, kontrola kalkulacija za maloprodaju i usaglašenje sa finansijskim knjigovodstvom, izrada, kontrola i knjiženje godišnjih poreskih taksa i naknada, izrada, kontrola i knjiženje PDV prijave, PDA prijave, zarada i naknada. PROFESIONALNO ISKUSTVO I ZNANJA: fakultetsko obrazovanje – VSS diplomirani ekonomista, radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine, napredno poznavanje Office paketa.

Poduzeće Dević Tekstil d.o.o. je renomirani proizvođač donjeg rublja. Tražimo dinamičnu i ambicioznu osobu sa odgovarajućim stručnim obrazovanjem i višegodišnjim iskustvom za radno mjesto prodajni predstavnik/unapređivač prodaje za područje BIH. Prodajni predstavnik – unapređivač prodaje (m/ž) odgovoran je za maksimizaciju prodajnih rezultata kroz dobru poziciju proizvoda u trgovinama.

Opis posla: Na ovoj poziciji bavit ćete se poslovima koji spadaju u domenu unapređenja prodaje:

– svakodnevni kontakt i direktna prodaja s postojećim kupcima

– redoviti odlasci na teren s ciljem promocije i prezentacije proizvoda

– pronalaženje i dogovaranje suradnje s novim kupcima

– prodaja i briga o kvalitetnom izlaganju proizvoda u maloprodajnim objektima,

Uvjeti: SSS/VŠS/VSS, vozačka dozvola B kategorije, znanje engleskog jezika, minimalno 3 godine relevantnog radnog iskustva kao suradnik u prodaji ili sličnim poslovima, poznavanje rada na računalu (Internet, Microsoft Office).

DEKRA Arbeit BH d.o.o. je kompanija osnovana od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 44.000 zaposlenih i ima urede u više od 50 država svijeta. Za potrebe našeg Klijenta, vrtića u Sarajevu, raspisujemo oglas za sljedeće radno mjesto: PEDAGOŠKI ASISTENT U VRTIĆU (m/ž). Mjesto rada: Sarajevo. Potreban je pedagoški asistent u vrtiću za djecu sa poteškoćama u razvoju. Opis posla: Staranje da djeca redovno pohađaju odgojno-obrazovni process, pružanje pomoći, motivisanje i podsticanje djece u igri, socijalizaciji, pripremi za školu, učešću u drugim aktivnostima, pružanju jezičke podrške kada je potrebna, staranje o bezbjednosti djece tokom boravka u vrtiću, saradnja sa ostalim stručnjacima uključenim u pedagoški proces (logopedi, defektolozi i sl.)saradnja i rad sa roditeljima i porodicom. Potrebne kvalifikacije i vještine: Minimalno SSS, poželjno VSS pedagog, Izražena sklonost i osjetljivost za rad sa djecom.