Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Konačna odluka: Gasi se bh. industrijski div Koksara Lukavac
  • Mega projekt: Zvanično započela izgradnja brze ceste prema Hrvatskoj
  • Forto u Turskoj: Uskoro direktna aviolinija Sarajevo – Ankara
  • Poslovni forum BiH – Saudijska Arabija otvorio nove prilike za saradnju
  • Prekretnica u globalnoj autoindustriji: BYD prestigao Ford
  • Krediti u BiH lani porasli za 2,86 milijardi, depoziti za 3,45 milijardi KM
  • Vlada TK i Općina Čelić uspješno realizuju zajedničke projekte
  • BH Telecom ukida Pinkove kanale sa Moje TV
  • Prevoznici upozorili: BiH pred sistemskim kolapsom lanaca snabdijevanja
  • Srbija: Međunarodni spor i masovni bojkot najvećeg trgovačkog lanca
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Kompanije»Mercator proizvodi su uvijek pravi izbor

Mercator proizvodi su uvijek pravi izbor

0
By BiznisInfo on 17/10/2019 Kompanije

Želimo da svaki dan, pri svakoj kupovini, naši dragi kupci imaju velik izbor veoma kvalitetnih Mercator proizvoda po izuzetno povoljnim cijenama.

Kontinuirano razvijamo i unapređujemo trgovačku marku Mercator, koju čine proizvodi renomiranih bosanskohercegovačkih ali i regionalnih proizvođača, sa strogo kontrolisanim porijeklom robe.

Zato smo ponudili preko 800 Mercator proizvoda, rađenih sa velikom ljubavlju, iskustvom i znanjem, te ojačali partnerske odnose s dobavljačima koji izrađuju vrhunske proizvode za vas. Želimo zadovoljiti potrebe cijele porodice i sa velikom pažnjom smo se  posvetili razvoju svake kategorije proizvoda.

„Svakodnevno radimo na razvijanju novih Mercator proizvoda, jer želimo  našim kupcima ponuditi raznolikost ponude izuzetno kvalitetnih proizvoda, po izvanrednim cijenama. U ovoj godini proširili smo asortiman i ponudili preko 100 novih proizvoda, koji su u veoma kratkom periodu prepoznati od strane naših kupaca na što smo izuzetno ponosni. Kako bi na najljepši mogući način upoznali kupce s našim već poznatim  brendovima, ali i novim, pripremili smo kampanju pod nazivom UVIJEK PRAVI IZBOR i priču o Mercator trgovačkoj marki zaokružili TV spotom, koji je najbolje prikazao tko su najlojalniji potrošači naših Mercator proizvoda“ – Izjavila  je Martina Jakešević ispred sektora marketinga i PR-a.

Mercator ima više linija trgovačke marke, tako da ćete na policama naših marketa pronaći namirnice za svakodnevnu potrošnju pod brendom Mercator, ulje, rižu i tjesteninu, mlijeko proizvedeno kod domaćeg proizvođača MI99, veoma kvalitetnu liniju proizvoda brenda Lumpi koji obuhvata dječije pelene i vlažne maramice, tu je i program  BIO proizvoda Bio zone i Free Zone, linija za njegu tijela Olea, linije za čišćenje doma Dax, Natur i Daisy, ukusne čokolade i keksi Finnese, kao i  noviteti Mercator Garden Good suho voće i povrće sa zavidnom širinom asortimana, tekstil za dom, kućanski aparati Home s modernijom linijom i poboljšanom kvalitetom i dr. U ponudi imamo i veoma kvalitetnu hranu za pse Mercator brenda  Buddy i hranu za mačke brenda Kitty.

Posjetite Mercator prodajna mjesta i sami se uvjerite u pravi izbor i vrhunski kvalitet, uz izuzetno povoljne cijene naših proizvoda.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on Pocket (Opens in new window) Pocket
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Mercator
NAJNOVIJE

Konačna odluka: Gasi se bh. industrijski div Koksara Lukavac

11/02/2026

Mega projekt: Zvanično započela izgradnja brze ceste prema Hrvatskoj

11/02/2026

Forto u Turskoj: Uskoro direktna aviolinija Sarajevo – Ankara

11/02/2026

Poslovni forum BiH – Saudijska Arabija otvorio nove prilike za saradnju

11/02/2026
Tagovi
automobiliKonzumBingoBLSEturizamVolkswagenNjemačkazapošljavanjeNaftaHrvatskaBankeVlada FBiHSASEIzvozinvesticijeBoljiposao.com
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.