Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Srbija daje 20 miliona KM za dionicu autoputa u BiH koja će biti u funkciji već ove godine
  • Hoće li Volkswagen postati kineski: Preokret koji je do jučer bio nezamisliv
  • Nova pobjeda Vlade FBiH: Sud odbio žalbu Željezare i zaustavio stečaj
  • Zašto umor ne bi trebalo da bude normalan dio dana?
  • Najveći zeleni projekat na svijetu: Afrika gradi “zid” dug 8.000 kilometara od Atlantika do Crvenog mora
  • Hercegovački uštipak zaštićen oznakom zajamčeno tradicionalnog specijaliteta
  • Federalno ministarstvo okoliša i turizma i UNDP udružuju 560.000 KM za proglašenje tri nova zaštićena područja
  • Tokenizirane dionice otvaraju prilike koje tradicionalno tržište ne može ponuditi
  • Počela nova era mega-akvizicija: Kompanije za šest mjeseci potrošile rekordnih 2,8 biliona dolara
  • Cijene nafte ponovo rastu nakon novih napada SAD-a i Irana
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Tržište»Hotelu Krone uručen certifikat za halal hotel
Tržište

Hotelu Krone uručen certifikat za halal hotel

BiznisInfoBy BiznisInfo22/02/2018Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Na svečanosti koji su u utorak zajednički organizirali menadžment hotela i  Agencija za certificiranje halal kvalitete Hotelu Krone Sarajevo dodijeljen je certifikat za halal hotel.

Hotel Krone ispunio je zahtjeve Halal standarda BAS 1049:2010 i Vodiča za halal certificiranje turističko-ugostiteljskih objekata iz kategorije HALAL HOTEL, što označava da su sve usluge i sadržaji koje nudi hotel prilagođeni zahtjevima halal konzumenata. U objektu se ne poslužuje alkohol, nema kockarnice, noćnog kluba niti drugih ne halal sadržaja.

Direktor Agencije Amir Sakić je uručio certifikat direktoru Hotela Krone Samiru Džaferoviću.

„Danas je bh. halal turistička ponuda bogatija za novi objekat koji je uspješno okončao proces halal certificiranja. Dodjeljujemo četvrti certifikat iz kategorije Halal Hotela koji su svoju cjelokupnu ponudu prilagodili potrebama halal potrošača. Raduje nas da je Hotel Krone prepoznao značaj halal certificiranja te da će i halal potrošači prepoznati kvalitet  usluga i sadržaja koje ovaj hotel ima u ponudi“, rekao je Sakić. 

„Od samog osnivanja i početka rada Heritage Hotel Krone radi na principima Halal koncepta. Tako da je dobivanje Halal certifikata kruna i potvrda  našeg dosadašnjeg truda i rada, za koje se iskreno nadamo i očekujemo da će naši gosti i naša klijentela prepoznati“, rekao je Džaferović.

 

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
najnovije

Srbija daje 20 miliona KM za dionicu autoputa u BiH koja će biti u funkciji već ove godine

08/07/2026

Hoće li Volkswagen postati kineski: Preokret koji je do jučer bio nezamisliv

08/07/2026

Nova pobjeda Vlade FBiH: Sud odbio žalbu Željezare i zaustavio stečaj

08/07/2026
IZDVOJENO

Održan drugi sastanak Koordinacionog tijela za implementaciju Memoranduma o strateškoj saradnji za jačanje privrede Brčko distrikta BiH

07/07/2026

Tropic Čajavec otvara vrata 10. jula: Novo mjesto kupovine koje spaja poznate vrijednosti i savremen market

07/07/2026

Priča iz Cazina o osobi sa invaliditetom kojoj su obrazovanje i rad promijenili životni put

07/07/2026
Tagovi
investicijezapošljavanjeIzvozNjemačkaBingoNaftaturizamBLSESASEautomobiliVolkswagentop pričeVlada FBiHBankeHrvatskabiznis vijesti
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.