Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Nova dimenzija oglašavanja stigla u BiH, Lilium postao ekskluzivni nositelj franšize za Flaster: Reklamirajte se na taxi vozilima u cijeloj BiH
  • U Evropi se gradi prvi tunel za brodove: Bit će dug 1,7 kilometara i visok gotovo 50 metara
  • EU od 1. jula uvodi novu naknadu za pakete izvan Unije: Šta to znači za kupce s Temua, Sheina i AliExpressa
  • Dok se čeka odluka u BiH: Bechtel privodi kraju najsavremeniji autoput u regiji dug 112 kilometara
  • Binance lansirao američke akcije za kvalifikovane korisnike izvan SAD-a   
  • Prije pakovanja kofera, planirajte putnu apoteku: Farmaceut zna šta vam zaista treba
  • Vrtić „Olimpijada znanja 1“ sutra organizuje Dane otvorenih vrata
  • Elektron grupacija širi Retail Park u Brodu: Nova investicija na 10.000 kvadrata
  • Milkos i Ella ponosni na saradnju sa Kerimom Alajbegovićem: Kada talenat, rad i prave vrijednosti govore najglasnije
  • Neven Anđelić i Đemila Talić Gabriel predstavljat će BiH pri Sudu za pomirenje i arbitražu OSCE-a
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Ekonomija»Banjaluka: Gradske subvencije moguće i za juni

Banjaluka: Gradske subvencije moguće i za juni

0
By BiznisInfo on 11/06/2020 Ekonomija
Foto: Grad Banjaluka

Skupština grada Banjaluka će na narednoj sjednici pružiti dodatne olakšice poslovnim subjektima pogođenim krizom zbog virusa korona, prema kojoj se produžava mogućnost davanja olakšica i za jun, budući da ima i subjekata koji, ili još ne rade, ili imaju ograničen rad, odlučeno je na današnjoj sjednici skupštinskog Kolegijuma.

Skupštinski Kolegijum se sastao u okviru priprema za dvodnevnu sjednicu gradskog parlamenta, 24. i 25. juna, na kojoj će biti razmotreno 114 tačaka dnevnog reda.

Gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić rekao je da je riječ o redovnim materijalima, koji su sakupljani od februara.

“Zbog aktuelne epidemiološke situacije imali samo vanredne sjednice sa hitnim materijalima. Zato nas sada čeka obiman dnevni red sa redovnim izvještajima i planovima”, rekao je Radojičić.

Radojičić je naglasio da će se na narednom zasjedanju pred odbornicima, između ostalog, naći odluka o davanju mogućnosti građevincima da zbog ekonomskih kretanja mogu da otplaćuju rentu u dužem vremenskom periodu, saopšteno je iz Gradske uprave Banjaluka.

Na ovom junskom zasjedanju, pred odbornicima će se naći i više odluka iz oblasti prostornog uređenja, od kojih i parcijalna izmjena regulacionog plana centralne gradske zone, u skladu sa ranije usvojenim idejnim rješenjem za tu zonu.

Na narednom zasjedanju naći će se i izmjena regulacionog plana za prostor kasarne “Kozara”, dio koji se ne koristi, a koji je namijenjen za naučno-tehnološki park.

Google Dodajte BiznisInfo.ba među omiljene izvore na Googleu

Srna

 

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
Banjaluka Igor Radojićić
NAJNOVIJE

Nova dimenzija oglašavanja stigla u BiH, Lilium postao ekskluzivni nositelj franšize za Flaster: Reklamirajte se na taxi vozilima u cijeloj BiH

29/06/2026

U Evropi se gradi prvi tunel za brodove: Bit će dug 1,7 kilometara i visok gotovo 50 metara

29/06/2026

EU od 1. jula uvodi novu naknadu za pakete izvan Unije: Šta to znači za kupce s Temua, Sheina i AliExpressa

29/06/2026

Dok se čeka odluka u BiH: Bechtel privodi kraju najsavremeniji autoput u regiji dug 112 kilometara

29/06/2026
Tagovi
turizamzapošljavanjeBankeinvesticijeNaftaSASEBingoNjemačkaVlada FBiHHrvatskaBLSEautomobilibiznis vijestiVolkswagenIzvoztop priče
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.