Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Najveća poslovna zona u BiH mogla bi nići kod Sarajeva: Potencijal za više od 9.400 novih radnih mjesta
  • Ruski lanac s 20 posto nižim cijenama ulazi na tržište BiH: Marketi od 1.000 kvadrata s 1.500 artikala
  • Binance uvršten na prvu Fortunovu Crypto 100 listu među najutjecajnije kompanije koje oblikuju budućnost digitalne imovine
  • Prihodi FBiH manji za 58 miliona KM: Doprinosi za penzije pali za čak 93 miliona
  • MOL ulazi u projekat koji jača energetsku sigurnost Evrope: Potraga za naftom i plinom na 10.300 km²
  • Jedan od najvažnijih projekata između BiH i Crne Gore ulazi u novu fazu: Danas otvaranje ponuda za izgradnju
  • Sarajevski investitor sprema jednu od najvećih solarnih elektrana u BiH: Projekt od 158 miliona KM na 116 hektara
  • Kada se trud prepozna i cijeni: Muhamed je za devet godina prešao put od skladišta do prodajnog predstavnika
  • Utvrđen prijedlog Zakona o gasu Federacije BiH
  • Više od 1,2 milion KM za uvezivanje staža radnicima rudnika
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Biznis cafe»Addiko Bank Sarajevo: Počinje Addiko SME akademija, partner projekta EBRD
Biznis cafe

Addiko Bank Sarajevo: Počinje Addiko SME akademija, partner projekta EBRD

BiznisInfoBy BiznisInfo01/08/2023Updated:01/08/2023Nema komentara2 Mins Read
Facebook Twitter LinkedIn Telegram Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Email

Addiko Bank Sarajevo i Addiko Bank Banja Luka organizuju prvu zajedničku SME akademiju u gradovima širom BiH, prijave moguće do 31. augusta

Predstavnici malih i srednjih preduzeća iz cijele Bosne i Hercegovine ove godine imaju priliku da učestvuju u novom programu Addiko Banke, SME akademiji, koja prvenstveno ima za cilj da predstavnicima malih i srednjih preduzeća omogući kvalitetan sadržaj koji će biti koristan za brojne izazove sa kojima se biznisi susreću prilikom svakodnevnog poslovanja.

Akademija počinje 6. septembra i bit će u potpunosti besplatna za sve učesnike, a održavat će se u pet gradova: Sarajevo, Banja Luka, Mostar, Tuzla i Doboj.

“U skladu sa našim strateškim opredjeljenjima, kroz različite projekte podržavamo razvoj preduzetništva u Bosni i Hercegovini, naročito u dijelu malih i srednjih preduzeća koja imaju značajnu ulogu u ekonomskom prosperitetu svake države. Veliko mi je zadovoljstvo što će Addiko banka za više od stotinu učesnika omogućiti izuzetno kvalitetan edukativni sadržaj, ali i mogućnost umrežavanja i razmjene iskustava preduzetnika iz različitih djelatnosti.“, istakao je Jasmin Spahić, Predsjednik Uprave Addiko Bank Sarajevo.

Značaj projekta Addiko SME Akademije na tržištu Bosne i Hercegovine prepoznala je i Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD) koja će biti sponzor ovog projekta. 

Učesnici će od početka septembra do 21. decembra imati priliku da se tokom šest modula edukuju iz oblasti liderstva i komunikacije, razumijevanja finansijskih koncepata, digitalne transformacije i razumijevanja ESG koncepta, upravljanja stresom, internog poduzetništva i inovacija u poslovanju, a imat će priliku i da unaprijede svoje prezentacijske vještine. Program je primarno namijenjen donosiocima odluka u malim i srednjim preduzećima, a učestvovati mogu klijenti Addiko Banke, ali i oni koji to nisu.

Svi zainteresovani predstavnici malih i srednjih preduzeća na ovogodišnju Addiko SME akademiju mogu se prijaviti online, putem LINKA gdje mogu saznati i više detalja o samom projektu. Proces selekcije prijavljenih kandidata će vršiti stručni konsultanti i predavači odabrani od strane Addiko banke i EBRD-a, a koji se mogu pohvaliti višegodišnjim iskustvom u radu sa malim i srednjim preduzećima.

 

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Najveća poslovna zona u BiH mogla bi nići kod Sarajeva: Potencijal za više od 9.400 novih radnih mjesta

16/06/2026

Ruski lanac s 20 posto nižim cijenama ulazi na tržište BiH: Marketi od 1.000 kvadrata s 1.500 artikala

16/06/2026

Binance uvršten na prvu Fortunovu Crypto 100 listu među najutjecajnije kompanije koje oblikuju budućnost digitalne imovine

16/06/2026

Prihodi FBiH manji za 58 miliona KM: Doprinosi za penzije pali za čak 93 miliona

16/06/2026
Tagovi
top pričeBankeVolkswagenturizaminvesticijeNaftabiznis vijestiIzvozzapošljavanjeBLSEBingoNjemačkaautomobiliVlada FBiHHrvatskaSASE
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...