Close Menu
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Facebook X (Twitter) Instagram
Najnovije vijesti
  • Regionalni div Perutnina Ptuj priprema novu akviziciju vrijednu milijardu eura
  • Projekt od 120 miliona eura mijenja put iz BiH prema moru: Kreće gradnja tunela kroz Biokovo
  • Gigant vojne industrije Unis Ginex dijeli dobit: Poznati bh. biznismen dobija milione maraka
  • Objavljujemo listu najrazvijenijih kantona: Dva hercegovačka među top 3, ZDK pretekao Tuzlanski
  • Potpisan ugovor o učešću BiH na “Expo 2027” u Beogradu
  • Izraelska kompanija seli proizvodnju iz Turske u BiH: Fabrika od 15 miliona eura donosi 150 radnih mjesta
  • Veliko gradilište u Sarajevu: Na 14.000 kvadrata raste kompleks sa 450 stanova i velikim trgom
  • Objavljena nova rang-lista razvijenosti u FBiH: Široki Brijeg prestigao Mostar i Tuzlu
  • Velika italijanska investicija donosi tehnološki iskorak u BiH: Bosankar izgradio novu modernu fabriku
  • Privatni sektor motor rasta privrede: Firme u FBiH u 2025. zaradile 4,9 milijardi KM
Biznis InfoBiznis Info
Facebook X (Twitter) Instagram YouTube LinkedIn
  • Početna
  • Ekonomija
  • Finansije
  • Investicije
  • Kompanije
  • Banke
  • Auto
  • Biznis cafe
Biznis InfoBiznis Info
Home»Investicije»Tuzlanski privrednik obnovio turistički kompleks: “Muška voda” očekuje prve goste

Tuzlanski privrednik obnovio turistički kompleks: “Muška voda” očekuje prve goste

0
By BiznisInfo on 13/08/2022 Investicije

Privrednik Kasim Selimović, vlasnik kompanije „Piemonte“ iz Tuzle, kupio je kompleks Muška voda u martu 2020. godine

Glavnina radova privedena je kraju. Hotelsko-turistički-sportski kompleks “Muška voda” kod Kladnja, otvara vrata i očekuje prve goste.

Ponosno je to izjavio Kasim Selimović, dugogodišnji uspješni privredni privrednik, predsjednik Odbora Udruženja za trgovinu, ugostiteljstvo i turizam Kantonalne privredne komore Tuzla, vlasnik uspješnih privrednih subjekata “Piemonte” Tuzla i “Erviks” Kalesija.

Velikoj porodici uposlenika ove dvije firme, njih skoro 300 stotine, sada će se pridružiti i oni koji će svojim znanjem, entuzijazmom, profesionalizmom, doprinijeti radu, razvoju i uspješnosti kompleksa “Muška voda”.

Sa zadovoljstvom je o rekonstrukciji objekta, investiciji, svim poduzetim radovima i planovima, direktor Selimović razgovarao sa Nedretom Kikanovićem predsjednikom Kantonalne privredne komore Tuzla, prilikom njegove posjete Muškoj vodi.

“Mi smo presretni što otvaramo vrata, što možemo reći da smo završili sve potrebne radnje, rekonstrukciju priveli kraju, opremili i oplemenili sadržaje, kako bi primili prve goste u našem kompleksu. I tu se ne zaustavljamo. Imamo još ideja koje želimo provesti u djelo, imamo još zacrtanih planova, sadržaja. Planom radova, razvoja i unaprjeđenja sadržaja, radit će se na izgradnji bazena, zoološkog vrta, biciklističkih staza, sportskih terena. Želja nam je da ponudimo što više našim gostima, da se što ugodnije osjećaju i da ovo ponovo bude jedno prepoznatljivo turističko odredište, mjesto kojem će se sa zadovoljstvom vračati gosti i planirati ga u svojim godišnjim odmorima, bilo ljeti bilo zimi. Ovo je jedna poznata, dugogodišnja pozitivna priča i o Muškoj vodi ne treba trošiti riječi. Mnogima je poznat značaj ove lokacije sa zdravstvenog aspekta, a mi ćemo se u našem kompleksu potruditi da prijatnom i ugodnom atmosferom, kvalitetnim sadržajima, smještajem, gastronomskom ponudom, toplinom od prijema do izlaska gostiju, postanemo prepoznatljivi i jedna od najreprezentativnijih turističkih destinacija na području Tuzlanskog kantona”, rekao je Kasim Selimović.

Google Dodajte BiznisInfo.ba među omiljene izvore na Googleu

Posjeta predsjednika Kikanovića i ugodan razgovor sa dugogodišnjim komorskim članom i uglednim privrednikom Kasimom Selimovićem, izrodili su i neke nove ideje. Bilo je riječi o mogućnostima izgradnje dodatnih sadržaja, razmjenjena su iskustva, savjeti i naravno, upućene čestitke na učinjenom i riječi podrške za naredni period.

“Investicija u Mušku vodu je pun pogodak, pravi potez i zasigurno je jedna od značajnijih u posljednje vrijeme. Kasim Selimović je dao jednu posebnu notu ovom izuzetno lijepom i zdravom kraju, oplemenio jednu značajnu destinaciju i donio ono što je bilo potrebno, što je nedostajalo. Iskrene čestitke za smjelost pokretanja i realizacije jednog ovako velikog i skupog projekta. Siguran sam da će ovo biti mjesto okupljanja brojnih žitelja Tuzlanskog kantona, da će i brojne članice Komore biti česti gosti i naši sadržaje po svom ukusu. Želim u ime Kantonlane privredne komore Tuzla i u svoje ime, mnogo sreće u daljem radu, unaprjeđenju ponude, sadržaja, a u dogledno vrijeme i proširenju kapaciteta. Siguran sam da će ovo mjesto biti vrlo brzo prepoznato i među vodećim turističkim destinacijama ne samo na području Tuzlanskog kantona nego i cijele Bosne i Hercegovine”, izjavio je predsjednik Kikanović uručivši i prigodan poklon direktoru Selimoviću.

Ono što je još preostalo jeste kompletiranje radne snage, kadra koji će biti prepoznatljiv i profesionalnim odnosom privući goste i činit ugodnim njihov boravak u kompleksu “Muška voda”. S tim u vezi, raspisan je i oglas za prijem radnika.

Podsjetimo, privrednik Kasim Selimović, vlasnik kompanije „Piemonte“ iz Tuzle, kupio je kompleks Muška voda u martu 2020. godine.

Podjeli:

  • Share on X (Opens in new window) X
  • Share on Facebook (Opens in new window) Facebook
  • Share on Pinterest (Opens in new window) Pinterest
  • Share on Tumblr (Opens in new window) Tumblr
  • Share on Telegram (Opens in new window) Telegram
  • Share on Reddit (Opens in new window) Reddit
  • Share on LinkedIn (Opens in new window) LinkedIn
  • Share on WhatsApp (Opens in new window) WhatsApp
NAJNOVIJE

Regionalni div Perutnina Ptuj priprema novu akviziciju vrijednu milijardu eura

06/07/2026

Projekt od 120 miliona eura mijenja put iz BiH prema moru: Kreće gradnja tunela kroz Biokovo

05/07/2026

Gigant vojne industrije Unis Ginex dijeli dobit: Poznati bh. biznismen dobija milione maraka

05/07/2026

Objavljujemo listu najrazvijenijih kantona: Dva hercegovačka među top 3, ZDK pretekao Tuzlanski

04/07/2026
Tagovi
investicijeBLSEVolkswagenBingoNaftaautomobilizapošljavanjeturizamNjemačkatop pričebiznis vijestiBankeSASEHrvatskaIzvozVlada FBiH
O Nama

BiznisInfo je najposjećeniji poslovni portal u BiH. Pružamo najbolje i najbrže informacije iz oblasti biznisa i finansija. Donosimo savjete za uspjeh i informacije o investicijama u BiH.

Kontakt

© Sva prava pridržana, Agencija Number One, Sarajevo. WEB Development KGDevs.com

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

Loading Comments...